Pomoc w wyeliminowaniu
podróbek do zera

Project Zero wykorzystuje potęgę technologii Amazon w połączeniu z informacjami o markach, aby wykrywać i eliminować podróbki.

Nowy wymiar ochrony przed podróbkami

Project Zero odblokowuje ekskluzywne funkcje ochrony przed podróbkami dla marek takich jak Twoja, które mają doświadczenie w korzystaniu z naszych narzędzi do ochrony marki.
Napędź automatyczne zabezpieczenia
Udostępnij nam kluczowe dane, a my będziemy proaktywnie usuwać przypadki podejrzeń o podrobienie produktu z naszych sklepów. Każdego dnia monitorujemy ponad 8 miliardów aktualizacji ofert w poszukiwaniu potencjalnych podróbek.
Usuwaj podróbki natychmiastowo
Uzyskaj niespotykaną wcześniej możliwość natychmiastowego usuwania ofert podrobionych produktów – bez konieczności kontaktowania się z nami. Prawidłowe zgłoszenia są stałym źródłem informacji zwrotnych, które pozwalają nam automatycznie blokować przypadki naruszeń, zanim te negatywnie wpłyną na klientów.
Zakłócanie sieci fałszerskich
Dodawaj unikalne kody do swoich produktów, aby proaktywnie zapobiegać dotarciu podróbek do klientów na poziomie jednostki dzięki naszej opcjonalnej usłudze serializacji. Bez względu na to, czy zamówienie jest realizowane przez Amazon czy innego sprzedawcę, potwierdzana jest autentyczność każdej wysyłanej jednostki.

Chroń swoją markę dzięki mocy
Amazon

Zaufanie

Ponad 25 tys.

marek ze zdolnością wykorzystania połączonych mocy tych narzędzi: automatycznych zabezpieczeń do proaktywnego blokowania naruszeń, możliwości własnoręcznego natychmiastowego usuwania ofert potencjalnie podrobionych produktów oraz technologii serializacji do proaktywnego zapobiegania dotarciu podróbek do klientów w całym łańcuchu dostaw

Proaktywność

Ponad 700 tys.

prób otwarcia nowego konta sprzedaży przez nieuczciwych użytkowników powstrzymanych przez Amazon w 2023 roku, zanim jeszcze zdążyli wystawić choćby jeden produkt na sprzedaż w naszym sklepie

Skuteczność

Ponad 99%

ofert podejrzanych o naruszenia zatrzymanych przez proaktywne narzędzia kontroli Amazon, zanim jeszcze same marki musiały znaleźć i zgłosić te oferty

HISTORIE SUKCESÓW

Od startupów po firmy z listy Fortune 500 –

dołącz do rosnącej liczby marek w Project Zero

Możesz już kwalifikować się do Project Zero

Bierzesz udział w Brand Registry i masz zarejestrowany znak towarowy?

Zaloguj się do Brand Registry i odwiedź stronę Project Zero, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do udziału w projekcie.

Nie spełniasz jeszcze warunków udziału w Project Zero? Oto czego potrzebujesz.

Niezależnie od Twojej relacji sprzedażowej z Amazon musisz mieć:
• Konto Brand Registry z zarejestrowanym znakiem towarowym i rolą właściciela praw.
• Zgłoszenia potencjalnych naruszeń przesłane za pośrednictwem narzędzia Zgłoś naruszenie ze wskaźnikiem akceptacji wynoszącym co najmniej 90% w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.
Aby zapobiec niewłaściwemu użyciu naszych narzędzi, Amazon zastrzega sobie prawo do ustalenia na podstawie analizy dodatkowych czynników, czy użytkownik kwalifikuje się do programu.
© 2024, Amazon Services LLC.