Pomoc w wyeliminowaniu
podróbek do zera

Project Zero wykorzystuje potęgę technologii Amazon w połączeniu z informacjami o markach, aby wykrywać i eliminować podróbki.

Nowy wymiar ochrony przed podróbkami

Project Zero odblokowuje ekskluzywne funkcje ochrony przed podróbkami dla marek takich jak Twoja, które mają doświadczenie w korzystaniu z naszych narzędzi do ochrony marki.
Napędź automatyczne zabezpieczenia
Udostępnij nam kluczowe dane, a my będziemy proaktywnie usuwać przypadki podejrzeń o podrobienie produktu z naszych sklepów. Każdego dnia monitorujemy ponad 8 miliardów aktualizacji ofert w poszukiwaniu potencjalnych podróbek.
Usuwaj podróbki natychmiastowo
Uzyskaj niespotykaną wcześniej możliwość natychmiastowego usuwania ofert podrobionych produktów – bez konieczności kontaktowania się z nami. Prawidłowe zgłoszenia są stałym źródłem informacji zwrotnych, które pozwalają nam automatycznie blokować przypadki naruszeń, zanim te negatywnie wpłyną na klientów.
Zakłócanie sieci fałszerskich
Dodawaj unikalne kody do swoich produktów, aby proaktywnie zapobiegać dotarciu podróbek do klientów na poziomie jednostki dzięki naszej opcjonalnej usłudze serializacji. Bez względu na to, czy zamówienie jest realizowane przez Amazon czy innego sprzedawcę, potwierdzana jest autentyczność każdej wysyłanej jednostki.

Chroń swoją markę dzięki mocy
Amazon

Zaufanie

Ponad 22 tys.

Marek zarejestrowanych w Project Zero.

Moc

Ponad 8 mld

Prób modyfikacji stron produktów skanowanych dziennie przez zautomatyzowane technologie Amazon pod kątem oznak ewentualnych nadużyć.Skuteczność

Ponad 99%

Zablokowanych lub usuniętych ofert produktów zostało znalezionych przez nasze narzędzia proaktywnej kontroli, zanim musiałyby je znaleźć i zgłosić same marki. Te próby wystawień produktów w sklepie wiązały się z podejrzeniami oszustw, naruszeń praw, podrabiania produktów lub innych form nadużyć.
HISTORIE SUKCESÓW

Od startupów po firmy z listy Fortune 500 –

dołącz do rosnącej liczby marek w Project Zero

Możesz już kwalifikować się do Project Zero

Bierzesz udział w Brand Registry i masz zarejestrowany znak towarowy?

Zaloguj się do Brand Registry i odwiedź stronę Project Zero, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do udziału w projekcie.

Nie spełniasz jeszcze warunków udziału w Project Zero? Oto czego potrzebujesz.

Niezależnie od Twojej relacji sprzedażowej z Amazon musisz mieć:
• Konto Brand Registry z zarejestrowanym znakiem towarowym i rolą właściciela praw.
• Zgłoszenia potencjalnych naruszeń przesłane za pośrednictwem narzędzia Zgłoś naruszenie ze wskaźnikiem akceptacji wynoszącym co najmniej 90% w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.
Aby zapobiec niewłaściwemu użyciu naszych narzędzi, Amazon zastrzega sobie prawo do ustalenia na podstawie analizy dodatkowych czynników, czy użytkownik kwalifikuje się do programu.