Chroń i buduj swoją markę

Program Brand Registry firmy Amazon pomaga chronić Twoją własność intelektualną, zarządzać ofertami i rozwijać biznes, i to niezależnie od tego, czy prowadzisz sprzedaż w naszym sklepie – za darmo.

Ochrona rozpoczyna się już w pierwszym dniu

To Ty najlepiej znasz swoją markę i posiadane prawa własności intelektualnej. Wystarczy, że zarejestrujesz się w Brand Registry i udostępnisz informacje o swojej marce. My w zamian umożliwimy Ci spokojne prowadzenie biznesu: włączymy proaktywne zabezpieczenia, które pomogą zapobiegać nierzetelnym ofertom i nieuczciwym użytkownikom.
Zabezpiecz swoją markę
Wykrywaj i zgłaszaj podejrzenia przypadków, gdzie naruszane są Twoje prawa własności intelektualnej, przy pomocy naszych zaawansowanych narzędzi. Prawidłowe zgłoszenia są stałym źródłem informacji zwrotnych, które pozwalają nam automatycznie blokować przypadki naruszeń, zanim te negatywnie wpłyną na Twoją markę i klientów.
Popraw jakość obsługi klienta
Lepiej zarządzaj treściami i zdjęciami na stronach swoich produktów, aby zapewnić klientom rzetelne informacje. Połączymy udostępnione przez Ciebie informacje z naszymi automatycznymi zabezpieczeniami i systemami uczącymi się, aby zapobiec niewłaściwym aktualizacjom.
Monitoruj swoje postępy
Obserwuj kluczowe dane dotyczące ochrony Twojej marki – zarówno dzięki wysiłkom Amazon, jak i Twoim – w czasie rzeczywistym i we wszystkich sklepach Amazon. Możesz też monitorować status i wpływ przesłanych przez Ciebie zgłoszeń o naruszeniach zasad.

Twoje centrum ochrony marki w serwisie Amazon

Zaloguj się do programu Brand Registry i zaoszczędź cenny czas dzięki ochronie swojej marki. Oto podstawowe informacje o niektórych z naszych najpopularniejszych funkcji.

Automatyczne zabezpieczenia

Powstrzymaj nierzetelne oferty jeszcze przed ich publikacją. Udostępniane przez Ciebie dane o swojej marce, produktach i własności intelektualnej umożliwiają nam wdrożenie zabezpieczeń predykcyjnych. Wykorzystują one zaawansowane systemy uczące się do zapobiegania publikowaniu nierzetelnych ofert.

Zgłoś naruszenie

Łatwo przeszukuj nasz katalog pod kątem potencjalnych naruszeń znaku towarowego, praw autorskich, patentu i praw do wzoru towarowego. Jeśli zidentyfikujesz przypadek naruszenia, łatwo zgłoś go przy pomocy naszych zaawansowanych narzędzi. Takie zgłoszenia dodatkowo ulepszają działanie naszych automatycznych zabezpieczeń.

Dział wsparcia Brand Registry

Otrzymuj pomoc od prawdziwych ludzi w takich kwestiach, jak usterki techniczne, problemy związane z ofertami czy naruszenia zasad serwisu.

Pomoc

Uzyskaj dostęp do przydatnych zasobów i odpowiedzi na często zadawane pytania wraz ze wskazówkami i przewodnikami dotyczącymi korzystania z funkcji Brand Registry.

Pulpit efektywności

Poznaj szczegóły, w jaki sposób Amazon wykorzystuje udostępniane przez Ciebie informacje, aby chronić Twoją markę i usuwać potencjalnie nierzetelne oferty.

Spełnij warunki udziału w innych programach dla marek

Chroń swoją markę

Project Zero

Uzyskaj niespotykaną wcześniej możliwość natychmiastowego usuwania ofert podrobionych produktów – bez konieczności kontaktowania się z nami.

Rozwijaj swoją markę

Treści A+

Prezentuj historię swojej marki i
cechy produktów na stronie produktu w serwisie Amazon przy pomocy tekstu sformatowanego i obrazów, aby zwiększać konwersję, ruch i sprzedaż.

Sponsored Brands

Zwiększaj rozpoznawalność swojej marki dzięki reklamom przedstawiającym Twoje logo, niestandardowy nagłówek i aż do trzech produktów.

Sklepy Store w serwisie Amazon

Promuj bezpłatnie swoją markę i produkty za pomocą własnego wielostronicowego sklepu Store w serwisie Amazon.

Chroń swoją markę dzięki mocy Amazon

Proaktywność

Ponad 700 tys.

prób otwarcia nowego konta sprzedaży przez nieuczciwych użytkowników powstrzymanych przez Amazon w 2023 roku, zanim jeszcze zdążyli wystawić choćby jeden produkt na sprzedaż w naszym sklepie.

Skuteczność

Ponad 30%

mniej zasadnych zawiadomień o naruszeniu zgłoszonych przez marki od 2020 r., podczas gdy liczba produktów dostępnych w sprzedaży w sklepie Amazon stale rośnie.

Nieustawanie

Przez całą dobę,
7 dni w tygodniu

mamy do dyspozycji zespoły na całym świecie gotowe do zbadania każdego zgłoszenia o naruszeniu własności intelektualnej.
HISTORIE SUKCESÓW

Dołącz do naszej stale rosnącej listy zarejestrowanych marek

Wspólnie chrońmy i rozwijajmy Twoją markę

Rejestracja w programie Brand Registry firmy Amazon wymaga posiadania oczekującej lub zatwierdzonej rejestracji znaku towarowego

© 2024, Amazon Services LLC.