Rozwijaj swoją markę w serwisie Amazon

Rejestracja w programie Brand Registry to pierwszy krok, aby zakwalifikować się do udziału w licznych programach budowania marki. Amazon oferuje właścicielom marek ekskluzywny zestaw narzędzi, które pomogą poprawić konwersję, zwiększyć ekspozycję i chronić własność intelektualną.

Wprowadź swoją markę na rynek

Sprzedawaj własne unikalne produkty za pomocą narzędzi, które stworzyliśmy, aby pomóc klientom znaleźć Twoją markę w serwisie Amazon.

Jest wiele powodów, dla których warto budować swoją markę z Amazon

Oferujemy ekskluzywny pakiet korzyści dla marek w postaci narzędzi, które zostały zaprojektowane specjalnie dla partnerów sprzedaży będących właścicielami marek zarejestrowanych w Brand Registry firmy Amazon. Rejestracja w programie Brand Registry to pierwszy krok, aby zakwalifikować się do udziału w licznych programach budowania marki.
Narzędzia te mogą pomóc Ci chronić markę, nawiązywać relacje z klientami i podejmować świadome decyzje dotyczące strategii.

Nawiąż relacje z klientami

Program
Ogólne informacje
Link
Treści A+
Dla marek, które chcą zaprezentować swoją historię, wyróżnić się wizualnie na tle konkurencji i pomagać klientom w podejmowaniu jak najlepszych decyzji zakupowych.
Sponsored Brands
Dla marek, które chcą zwiększyć swoją rozpoznawalność oraz poprawić ekspozycję marki i ofert produktów w wynikach wyszukiwania w serwisie Amazon.
Sklepy Stores
Dla marek różnej wielkości, które chcą utworzyć atrakcyjną stronę główną w sklepie Amazon i w ten sposób zaprezentować odbiorcom historię, misję i produkty marki.
Vine
Dla marek, które chcą poprawić rozpoznawalność, wiarygodność i wyniki sprzedaży nowych lub trudno zbywalnych produktów poprzez zapraszanie zaufanych recenzentów ze sklepu Amazon do publikowania rzetelnych opinii o tych produktach.
Zaangażowanie klientów
Dla marek, które chcą budować relacje z klientami, pozytywnie wpływać na ich zaangażowanie i powiększać grono stałych klientów poprzez wysyłanie wiadomości e-mail w ramach celowanych kampanii marketingowych.
Zakupy wideo – filmy produktowe
Dla marek, które chcą wykorzystać klipy wideo, aby prezentować swoje produkty i lepiej informować klientów.
Amazon Live
Dla marek, które chcą przyciągać uwagę klientów w czasie rzeczywistym dzięki transmisjom strumieniowym na żywo.
Subscribe and Save
Dla marek, które chcą zachęcać do powtarzania zakupów i budować rozpoznawalność marki wśród szczególnie zaangażowanych klientów.
Virtual Bundles
Dla marek, które chcą oferować pakiety produktów, aby zapewniać klientom lepsze wrażenia z zakupów, a także pomagać im odkrywać i kupować kolejne produkty z katalogu marki.
* Dostępność usługi i kryteria kwalifikacji mogą być zróżnicowane w zależności od programu i serwisu.

Podejmuj świadome decyzje dotyczące strategii

Program
Ogólne informacje
Link
Brand Analytics firmy Amazon
Dla marek, które chcą wykorzystywać dane do podejmowania strategicznych decyzji, aby osiągać cele biznesowe.
Amazon Attribution
Dla marek, które chcą analizować wpływ sprzedaży i zyskiwać bonusy w związku za sprzedażą generowaną dzięki działaniom reklamowym i marketingowym poza serwisem Amazon.
Bonus za polecenia marki
Zachwyć klientów, a jednocześnie popraw skuteczność działań marketingowych i zdobądź bonus. Teraz możesz zyskać premię o średniej wartości 10% sprzedaży wygenerowanej dzięki działaniom marketingowym poza serwisem Amazon. Im większy sprowadzisz ruch, tym więcej masz okazji, aby zdobyć bonus. Premia jest przyznawana w formie kredytu na prowizję od sprzedaży.
Zarządzaj eksperymentami
Dla marek, które chcą zoptymalizować swoje oferty poprzez prowadzenie eksperymentów mających na celu ustalenie, jakie treści przemawiają do klientów i zwiększają sprzedaż.
* Dostępność usługi i kryteria kwalifikacji mogą być zróżnicowane w zależności od programu i serwisu.

Rozwijaj swoją markę w serwisie Amazon

Brand Registry daje dostęp do narzędzi i programów zaprojektowanych specjalnie, aby pomagać markom prężnie się rozwijać w serwisie Amazon

© 2024, Amazon Services LLC.