Przewodnik, jak szybko zacząć chronić markę

  • Rejestracja praw własności intelektualnej to pierwszy krok do ochrony Twojej marki. Amazon IP Accelerator pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki sprawdzonym kancelariom prawnym zajmującym się własnością intelektualną.
  • Rejestracja w Brand Registry firmy Amazon sprawia, że Twoja marka kwalifikuje się do ekskluzywnych programów, które pomagają budować i chronić markę. Wystarczy się zarejestrować, a my włączymy proaktywne zabezpieczenia, które powstrzymują oferty niezgodne z zasadami oraz nierzetelne treści.
  • Używaj narzędzia Zgłoś naruszenie, aby przesyłać informacje o podejrzeniach naruszeń praw własności intelektualnej. Właściwe używanie tego narzędzia sprawia, że automatyczne zabezpieczenia stają się inteligentniejsze, i może zakwalifikować Cię do udziału w Project Zero firmy Amazon.

Pierwszym krokiem jest ustanowienie
swoich praw własności intelektualnej

Trudna praca stworzenia swojej marki jest już za Tobą. W Amazon korzystamy z zaawansowanych technologii, aby identyfikować rzeczywistych właścicieli marek oraz zapewniać im narzędzia potrzebne do ustanowienia ich własności intelektualnej i chronienia jej przed nieuczciwymi użytkownikami. Pomagamy uzyskać i chronić prawa własności intelektualnej, takie jak:
  • Znaki towarowe, które chronią wzory, symbole, nazwy i obrazy używane w
    działalności handlowej
  • Patenty, które zapewniają wyłączne prawa do wynalazku
  • Prawa autorskie, które chronią dzieła literackie i artystyczne, na przykład obrazy, książki
    i filmy

Pełna ochrona

Opracowaliśmy zestaw przodujących w branży narzędzi i programów, aby chronić klientów, marki i partnerów sprzedaży przed podróbkami, oszustwami i nadużyciami, a także zapewnić spójne i godne zaufania środowisko zakupowe Amazon naszym klientom. Dla większości marek udział w Brand Registry firmy Amazon jest pierwszym krokiem w korzystaniu z programów firmy Amazon służących do ochrony i budowania marki. Naszych narzędzi ochrony można używać pojedynczo, ale działają one znacznie lepiej w połączeniu, ponieważ razem dają solidną obronę przed nieuczciwymi użytkownikami.

Ulepszone systemy uczące się

Już pierwszego dnia od zarejestrowania się w Brand Registry otrzymujesz automatyczne zabezpieczenia. Dodatkowe korzystanie z narzędzia Zgłoś naruszenie dostępnego w Brand Registry i z narzędzia do samodzielnego usuwania podrobionych produktów dostępnego w Project Zero sprawia, że nasze systemy uczące się stają się jeszcze inteligentniejsze, a automatyczne zabezpieczenia marek jeszcze wydajniejsze. Im częściej ich używasz, tym lepsze się stają w tym, co robią.

Narzędzia z misją

Nigdy nie przestajemy rozwijać i ulepszać narzędzi ochrony dostępnych dla właścicieli marek. Dzięki automatycznym zabezpieczeniom, zgłaszaniu i usuwaniu przypadków naruszeń własności intelektualnej, fizycznym kodom zapobiegającym podrabianiu produktów i neutralnym procesom oceny patentów proaktywnie chronimy Twoją markę.

Stawianie fałszerzy przed wymiarem sprawiedliwości

Ściśle współpracujemy z markami, aby gromadzić cenne informacje o ich własności intelektualnej i produktach za pośrednictwem usług Brand Registry, Project Zero i Transparency firmy Amazon. Pozwala nam to na całym świecie wykrywać, badać i usuwać podrobione produkty z naszych sklepów, a także identyfikować nieuczciwych użytkowników, którzy powinni być pociągnięci do odpowiedzialności przed sądem.

Porozmawiajmy o warunkach do spełnienia

Wybór odpowiedniego produktu ochrony marki zaczyna się od następującego pytania: Czy masz znak towarowy? Aby zarejestrować się w Brand Registry, trzeba mieć zatwierdzoną lub oczekującą rejestrację znaku towarowego u odpowiedniej instytucji państwowej. Istnieje jednak seria programów ochrony marek, z których mogą skorzystać marki niezarejestrowane w Brand Registry.

Które programy ochrony marek
są dostępne dla Ciebie?

Program
Brak znaku towarowego
Rejestracja znaku towarowego w toku
Zarejestrowany znak towarowy
Gwarancja od A do Z
Weryfikacja partnerów sprzedaży
Formularz zgłaszania naruszenia
IP Accelerator
Brand Registry
Wszystkie poniższe programy wymagają rejestracji w Brand Registry
Automatyczne zabezpieczenia
Zgłoś naruszenie
Project Zero
Uwaga: Każdy z programów może wymagać spełnienia osobnych warunków. Zobacz pełny opis warunków kwalifikacji do każdego programu tutaj:

Chroń swoją markę w serwisie Amazon

Brand Registry daje dostęp do narzędzi i programów zaprojektowanych specjalnie, aby pomagać markom prężnie się rozwijać w serwisie Amazon

© 2024, Amazon Services LLC.